bar_vrtule.jpg
Lidická 902, Vlašim, Česko
30 Lidická Vlašim 258 01 CZ

Vrtule je nové otevřený bar v centru Vlašimi. Jedná se o zcela nový, moderní a neokoukaný bar.

Přijďte k nám s přáteli posedět a zažít večer zase trochu jinak. Pro milovníky piva točíme Velkopopovický Kozel a Pilsner Urquell. Máte zde jedinečnou možnost si tu pivo sami natočit. Jedná se o dva samovýčepy, kde si každý u stolu může své pivo natočit sám. Je to na Vlašim něco zcela nového, protože v celém benešovském okrese podobné zařízení žádná restaurace ani bar nemá. Nejen, že se tím vaše parta baví u stolu, ale můžete také soupeřit se stolem sousedním a motivovat vás k tomu může lákavá cena, za každý překonaný rekord.

Kdo dává přednost klidnějšímu prostředí například k pracovní schůzce, či posezení s kamarády, jistě ocení kvalitní italskou kávu Piacetto nebo některé z kvalitních moravských vín z Habánských sklepů. Ke klidnější náladě Vám jistě přispěje možnost posezení v odděleném salonku, který je navíc nekuřácký. Nejen v tomto salonku, ale v celém prostoru Vrtule je Vám zdarma k dispozici WiFi připojení.

Kromě piva, vína a dobré kávy k nám můžete zajít třeba na koktejl, kterých vám můžeme nabídnout celou řadu. Přijďte a nalaďte se do letní nálady, i když je venku třeba mráz.

Jelikož při každé zábavě nám občas vyhládne, kuchař pro Vás připraví výbornou pizzu, zeleninové saláty, zapékané bagety a vynikající hamburgery. Navíc vše rozvážíme až k Vám domů a při objednávce nad 300 Kč zdarma.

Zábavu si můžete zpestřit sportovními či hudebními přenosy, které můžete sledovat na 4 velkoplošných obrazovkách, hraním šipek, fotbálku nebo posloucháním jukeboxu. Zvuk i rozložení obrazovek je v baru velmi dobře vyřešeno, a tak se nestane, že byste neslyšeli či neviděli to, co chcete.

Navíc každý víkend máme akci na minimálně dva drinky, ať už snížením ceny, nebo možností výhry upomínkového předmětu.

Vaše vzpomínky z akcí u nás s námi můžete sdílet i na Facebooku, kde se všichni naši přátelé pravidelně dozvídají o plánovaných akcích.

Těšíme se na Vás ve Vrtuli!

Pracovní doba
Monday11:00 - 01:00
Tuesday11:00 - 01:00
Wednesday11:00 - 01:00
Thursday11:00 - 01:00
Friday11:00 - 04:00
Saturday14:00 - 04:00
Sunday15:00 - 01:00